XX. kongres ČOS, 4. česko-slovenský ortodontický kongres 
 

Ubytování

Společnost GUARANT International (dále uvedena jako sekretariát kongresu) byla ustanovena oficiálním zprostředkovatelem a bude zajišťovat všechny související záležitosti.

Pro účastníky kongresu je zajištěno ubytování různých kategorií za zvýhodněné ceny v ubytovacích zařízeních v blízkosti hotelu Crowne Plaza, Bratislava, Slovensko.

K rezervaci ubytování využijte prosím on-line ubytovací formulář  .

Seznam hotelů

Hotel Kategorie Cena v Kč SGL Cena v Kč DBL Vzdálenost
Crowne Plaza Bratislava    **** 109 EUR 129 EUR Místo konání
Falkensteiner Hotel    **** 111 EUR 133 EUR 5 minut
Ibis Bratislava Centrum    *** 87 EUR 89 EUR 8 minut

!!! Tento kongres probíhá na Slovensku. Společnost GUARANT International je v této zemi registrována k DPH. Z tohoto důvodu musí respektovat povinnost vystavovat veškeré daňové doklady v místní měně. Proto je možnost registrace pouze v EUR !!!

Všechny výše uvedené ceny jsou za pokoj a noc včetně snídaně a 20 % DPH. V případě, že by před začátkem kongresu nastala změna sazby DPH, sekretariát kongresu automaticky změní cenu Vašeho ubytování a následně Vás bude o této změně písemně informovat. Uvedené ceny jsou konečné. DPH bude uplatněná dle platné legislativy.

Cena ubytování není zahrnuta v registračním poplatku.

Skupinové rezervace

Pro skupinové rezervace kontaktujte, prosím, sekretariát kongresu na e-mailové adrese COS2019@guarant.cz  , telefonicky +420 284 001 444 nebo faxem +420 284 001 448.

Jak si rezervovat ubytování

K rezervaci ubytování využijte prosím on-line ubytovací formulář  .

On-line ubytovací formulář je přístupný pouze s heslem. Jednoduše vyplňte prosím formulář s osobními údaji a heslo Vám bude automaticky zasláno. Vaše heslo je totožné pro všechny on-line formuláře.

Požadavky na rezervace budou zpracovávány v pořadí, v jakém budou na sekretariát kongresu přicházet. Vzhledem k velké poptávce a skutečnosti, že množství pokojů je limitováno, rezervujte si ubytování co nejdříve.

Potvrzení ubytování

Aby byla Vaše rezervace garantována, je nutno obratem uhradit částku za celý pobyt. Následně po obdržení platby za ubytování Vám bude Vaše rezervace potvrzena e-mailem.

Neobdržíme-li platbu do data splatnosti uvedeného na Vaší faktuře, rezervace bude automaticky zrušena.

Další náklady spojené s pobytem (televize, minibar, parkovné atd.) musí být zaplaceny účastníkem při odjezdu z hotelu na hotelové recepci. Hotel může po účastníkovi požadovat garanci těchto dalších nákladů formou autorizace na platební kartě při příjezdu na recepci nebo formou složení depozitu v hotovosti.

Zrušení ubytování, změny a vrácení úhrady za ubytování

Všechny změny týkající se rezervace ubytování, nebo její případné zrušení musí být zaslány písemně faxem na číslo (+420) 284 001 448 nebo e-mailem na adresu COS2019@guarant.cz  .

Případné vrácení úhrad bude řešeno po skončení kongresu.

Prosíme účastníky kongresu, aby v případě jakýchkoliv změn nekontaktovali samotný hotel, ale obraceli se výhradně na sekretariát kongresu, který veškeré změny vyřizuje.

Storno podmínky

V případě zrušení nebo zkrácení hotelové rezervace budou platit následující stornopodmínky:

Datum zrušení rezervace Storno poplatek
Do 15.7.2019 bez storno poplatku, pouze manipulační poplatek 300 Kč
16.7.-31.8.2019 50% z ceny zrušeného ubytování
1.9.-7.9.2019 70% z ceny zrušeného ubytování
Nedojezd 100% z ceny zrušeného ubytování

V případě nedojezdu bude Vaše rezervace držena do 12:00 hod následujícího dne, poté bude Vaše rezervace zrušena. Informujte proto, prosím, sekretariát kongresu o případné změně Vašeho příjezdu v dostatečném časovém předstihu.

Výše uvedené storno podmínky platí i pro zkrácení termínu rezervace.

Platební podmínky

Platební karta

Pro platbu platební kartou můžete využít on-line platební systém  . Systém je dostupný s heslem, které bylo zasláno na Váš email během registračního procesu a akceptuje platební karty MasterCard/Eurocard, Visa a Diners Club.

Bankovní převod

Bankovní údaje s desetimístným variabilním symbolem Vám budou zaslány do 3 pracovních dnů od vyplnění ubytovacího formuláře. Platby bez tohoto symbolu nemohou být identifikovány a ubytování nebude potvrzeno.

Platba bankovním převodem je možná pouze do 10.9.2019. Po tomto termínu přijímáme pouze platby platební kartou prostřednictvím on-line platebního systému  

Daňový doklad Vám bude zaslán e-mailem do 14 dnů od přijetí platby.

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři